Archiwum 20 października 2016


paź 20 2016 Różne rodzaje desek snowboardowych
Komentarze: 0

Snowboard staje się coraz bardziej popularny. Bardzo dużo osób w sezonie zimowym udając się na stok wybiera właśnie ten sport. Przeważnie są to osoby młode, jednak nieco starsi użytkownicy stoku również pokochali deskę. Zatem jeżeli i my chcemy zacząć przygodę z tym sportem, jaką deskę powinniśmy zakupić?

Warto wiedzieć, iż deskę snowboardową powinniśmy zakupić odpowiednio do swojego poziomu zaawansowania. Z tego powodu sportowiec, który od lat zjeżdża na snowboardzie będzie posiadał inny sprzęt niż przykładowo osoba, która ma do czynienia z tym sportem po raz pierwszych.

W sklepach deski snowboardowe są bardzo różne. Jednak generalnie możemy podzielić je na dwie kategorie, deski snowboardowe miękkie oraz twarde. Deski miękkie to doskonały wybór dla początkujących osób. W tej grupie możemy wyróżnić modele takie jak między innymi All mountain i Freeride, a także Freestyle. Z kolei twarde deski to przykładowo Freecarve i race, których przeznaczeniem jest przede wszystkim jazda wyczynowa.

Wybór desek snowboardowych w sklepie jest bardzo duży. Wpisując w wyszukiwarce "deski snowboardowe sklep" możemy znaleźć bardzo wiele sklepów internetowych, które w swojej ofercie posiadają bardzo różnorodne modele. Jednak decydując się na zakup deski należy pamiętać, aby dostosować ją do stopnia swojego zaawansowania.

conasnowboard : :